Hakkımızda

 

Mally Media 2008 yılında kurulmuş olup , turizm sektörüne yönelik olarak endustriyel tasarım ve üretim üzerine çalışmaktadır. 2011 yılı itibariyle de akıllı telefon ve tabletlerin şarj sorunlarına çözüm geliştirmek adına telefon şarj üniteleri üzerine AR-GE faaliyetleri başlatmıştır.

Endüstriyel tasarımın yanısıra Şarjmax markası ile geliştirdiğimiz ürünlerin satış ve servis hizmetlerini web adresimiz www.telefonsarjunitesi.com üzerinden vermekteyiz.

Firmamız tasarım odaklı üretim ilkesini benimsemiş olup, özel üretim ve butik projelerin tasarım ve üretim süreçlerini yürütmektedir.

Piyasada arzı bulunmayan veya arzı olup da tasarımı yıllardır değişmemiş heryerde görebileceğiniz ürünlere, farklı ve alternatif tasarımlarla hayat vermektedir.

Şarjmax markası ile Android, Ios ve Windows tabanlı cep telefonu, tablet ve diğer elektronik cihazlar için güvenli şarj  çözümleri sunmaktadır.

Firmamız  özel tasarım ürünlerin imalatını yapmaktadır.

 

Cep telefonu şarj üniteleri;

Özellikle otel müşterilerine yönelik olarak geliştirilmiş olup Avm’ler , Terminaller ve havalimanları tarafından da tercih edilmektedir.

güvenlikli şifreli kilit sistemi kullanarak geliştirdiğimiz ürünlerimizle  iphone, ipad, nokia, samsung, htc, motorola, sony ericsson ve diğer tablet ve telefon modellerini güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

isteğe yönelik olarak 2, 4 ,5 ,6  ve 8’li şarj üniteleri standart üretimleri yapılmakta olup firmalara özel farklı tasarım ve özellikte cihazların üretimi de sağlanmaktadır, ve yine opsiyonel  olarak ;

LED ekran

Notebook Standı

Portatif Stand

sistemleri ile isteğinize yönelik olarak üretim yapabilmekteyiz.

 

Cep Telefonu Şarj Ünitesi fiyat bilgisi almak için tıklayınız…